اتوماسیون صنعتی

Back to Blog
اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی

واحد اتوماسیون صنعتی شرکت مهندسی آزما پلیمر سام با هدف جمع آوری نیروهای متخصص در زمینه اتوماسیون صنعتی و اجرای پروژه هایی از این دست تشکیل گردید.

اين شرکت با کمک کارشناسان مجرب و متخصصين داخلی و نيز با استفاده از تکنولوژی و آموزشهای شرکت های معتبر بين المللی و تجربيات بدست آمده از پروژه های اجرا شده متعدد قبلی ، توانست در مدت کوتاهی با ارائه مناسبترين راهکارها در بهبود صنعت کشور، به جايگاه ويژه ای در ميان فعالان اتوماسيون صنعتی دست يابد.

اکنون شرکت آزما پلیمر سام با تیمی متشکل از متخصصان و کارشناسان مجرب و مدارک معتبر بین المللی در عرصه های مختلف مشاوره، فروش، آموزش، اجرای پروژه و تعمیرات تخصصی می تواند پاسخگوی مناسبی برای نيازهای صنعتی کشور باشد.

اميد است با عنايت پروردگار و همکاری  شما سروران گرامی ، بتوانیم پاسخگوی بخشی از نیازهای صنعت بوده و در پیشرفت فنی کشورمان نقشی هر چند کوچک داشته باشیم. در ادامه به برخی ازامکانات فنی شرکت اشاره شده است.

خدماتي كه توسط شركت آزما پلیمر سام ارائه مي گردد شامل مشاوره در زمينه طراحي سيستم هاي كنترل، تهيه تجهيزات اتوماسيون صنعتي (شامل کامپیوتر صنعتی IPC، پی ال سی PLC ، سرو موتور و سرو درایو، انواع Remote I/O با فیلدباس های مختلف، سنسور و ترانسمیتر فشار ،سنسور دما و رطوبت) و همچنين انجام پروژه هاي صنعتي مي باشد.

 •  تعمیرات تخصصی رباتهای صنعتی
 •  برنامه نویسی پیشرفته PLC های SIEMENS، DELTA، OMRON، MITSUBISHI، FATEK,PILZ
 •  طراحی سیستمهای مانیتورینگ صنعتی بر اساس (HMI) و یا WINDOWS
 • تعمیرات و راه اندازی انواع دستگاههای صنعتی شامل دستگاههای تزریق سبک و سنگین، دستگاههای دایکست سرد و گرم، دستگاههای پانچ و خم CNC و NC و کلیه خطوط اتوماتیک
 • مهندسی معکوس در جهت ساخت انواع بردهای تخصصی با امکان تست و تولید انبوه
 • کارگاه تخصصی ساخت انواع تابلوهای برق
کلیه خدمات فوق توسط کارشناسان الکترونیک با سابقه دارای مدارک معتبر بین المللی که بخشی از آنها در ادامه آورده شده است و گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده و قیمت عادلانه تقدیم حضور سروران خواهد شد.
 •  گواهینامه بین المللی (INDUSTRIAL ROBOTS ADVANCE MAINTENANCE) اخذ شده از شرکت B+M آلمان
 • گواهینامه بین المللی (BECKHOFF PC BASE CONTROL SYSTEMS) اخذ شده از شرکت B+M آلمان
 •  گواهینامه بین المللی ( WINDIWS BASE SOFTWARAL PLC&TWINCAT PROGRAMMING)
 • دوره های تخصصی شبکه های صنعتی در مجتمع فنی تهران
 • گواهینامه تخصصی شبکه های صنعتی و PROFI BUS
 • گواهینامه پنوماتیک و هیدرولیک پیشرفته از شرکت فستو
بیایید به دنیا نشان دهیم ایرانیان نیز میتوانند در صنایع گوناگون طراح سیستمهای مهندسی هوشمند و خلاقانه باشند.

همواره تلاش مديريت بر اين بوده است كه تمامي كارشناسان اين شركت از جهت دانش فني به روز نگه داشته شده و در دوره تخصصي متناسب با فعاليت آنها چه در داخل و چه در خارج از كشور حضوري مستمر داشته باشند. مفتخريم كه بر اين اساس ضريب رضايت مشتري بالاي 99% را در طول سالهاي اخير حفظ كرده ايم.

در محصولات ارائه شده توسط اين شركت ملاك اصلي ما كيفيت بوده و سعي شده در اين راستا نيازهاي مشتري از محصولات شركتهاي معتبر و قابل اطمينان تهيه گردد.

مشاوره و آموزش قبل از خريد و ارائه خدمات پس از فروش بر پايه ديدگاهها و نيازهاي مشتري در سر لوحه فعاليتهاي اين شركت قرار دارد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Blog